| Classy a întrebat:

Uleiul odorizant se poate folosi si pentru masaj sau baie? Pe sticluta scrie ca trebuie folosit la lampa odorizanta pentru camera, si sa se evite contactul cu pielea straight face

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Respectă indicațiile lui de folosire.
Pa, pa.

| BiuL a răspuns:

Nu. Exista ulei special pentru masaj.

| K0sti a răspuns:

Pai si atunci de ce mai intrebi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai zis CA SA SE EVITE CONTACTUL CU PIELEA? nu-ti dai seama ca nu trebuie sa-l folosesti? DOamne fereste

| Laura927 a răspuns:

Daca scrie clar SA SE EVITE CONTACTUL CU PIELEA! de ce intrebi?

Vrei sa mirosi a odorizant de camera laughing? plus ca este foarte toxic si posibil sa iti iasă iritatii severe!

| denis2025 a răspuns:

Nu, nu se poate folosii pentru masaj sau baie