| vanessa_1231 a întrebat:

Un parfum dulce, puternic, sexy si persistent. ( nu avon si orifflame ). Ce va sugestii? Fundiţă =)

9 răspunsuri:
| Madalichka a răspuns:

Angel by Thierry Mugler
Tommy Girl by Tommy Hilfiger
Christina Aguilera by Night
Astea imi plac la nebunie si au efect de innebunire si pe baietihee hee
In orice caz, macar incearca mostrele.

| Stefania3001 a răspuns:

Xo sophisticated sau B. U.
Eu le-am avut pe amandoua si cred ca indeplinesc aceste conditii
Funda?:*

| yoo23 a răspuns:

Parfumul de la playboy.

| BiwCupcake a răspuns:

Alien love struck cel original persista mai mult de 2 zile si vb serios love struck

| runy a răspuns:

Lacoste -Pinkwinking
bani sa ai big grin

| frumushik99 a răspuns:

Poeme de lancome sau jean paul gautier clasique

| vanessa_1231 explică:

De unde as putea comanda niste monstre a diferitor parfumuri? :-s, sa incerc mai multe

| Madalichka a răspuns:

Incearca la magazinele mari sau mall-uri. Eu de exemplu ma duc la un oras de la bulgari, unde au un magazin foarte dragut, plin de mostre. In Romania, doar in mall-uri am vazut. Dar in general, poti cere sa mirosi de la orice magazin care vinde parfumuriwinking

| Roxy a răspuns:

Paco rabanne black xs(pentru fete)
Dolce &Gabanna Light blue\
Playboy
Beckham signature
cam astea in vin acum in minte.