| EllaBlackEyes a întrebat:

Un sfat va rog! Am o pereche de colanti negri insa nu-mi place sa-i port cu tenisi sau adidasi. Cu ce altceva i-as putea asorta? Eventual o pereche de cizmulite ceva insa mai de primavara, nu din alea groase de iarna. Si daca puteti sa-mi aratati si ceva imagini! Funda + Vot!

6 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Balerini albi sau chiar pantofi cu putin toc arata minunat
Incearca cu un maieu mai lung de acelasi culoare cu balerini sau pantofi si vei arata extraordinar happy

| PuFaRiNaDoLshe a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres poti lua cu cizme ca astea, dar pe alta culoare

| Burondo a răspuns:

ai putea cu balerini.sau pantofi cu toc... uite aici niste poze si cateva informatii :) http://www.laredoute.ro/blog/2010/03/ne-am-obisnuit-cu-colantii/

| cristinaa0902000 a răspuns:

File:///C:/Documents%20and%20Settings/Biba/My%20Documents/Downloads/images.jpg sau niste balerini

| loredanika a răspuns:

Pai sa stii ca merg foarte bine cu balerini sau cizmulite de plasa de culoare alba dar nu prea lungi!