| 000iasmina000 a întrebat:

Ce as putea asorta la o pereche de blugi turcoaz (mai mult spre verde) in primavara, vara, toamna cat si in iarna?

Răspuns Câştigător
| LollypopMe a răspuns:

Primavara- La inceputul ei ar merge sa PORTI niste ghetute maro,blugii,o bluza lime si cu o jacheta. In timpul ei ai putea purta niste tenesi,o bluza galbuie sau lime si cu o vesta.
Vara -ai putea purta sandale, blugii, un maieo alb si o vesta(care sa aduca un nuanta blugilor)
Toamna- la inteputul ei poti sa porti o bluza cu maneca pana la jumatate, o vesta( bluza ar merge sa fie un verde-pal) si cu niste tenesi.
In timpul ei, ar merge ca bluza sa fie lunga si sa porti niste cizme (ar merge din dantela)
Culoarea lime este asa:
http://www.unica.ro/......12416.html

verde-pal:
http://www.practicmagazin.ro/......e+pal.html
(e un patrat acolo cu acea nuanta.)
Ar merge si cu un galbui.
Funda?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bluza galbena/portocalie,cu un cardigan bleumarin,niste tenisi negri, si cateva accesorii.
Sau
Un tricou gri cu imprimeu, o jacheta de blugi, o palarie, si niste balerini

| Katoky a răspuns:

PRIMAVARA-umn tricou de o culoare cum ar fi alvbastru si daca e umopic racoare umn solex e perfect
Vara-umn tricou simplu de culori vesele.
toammna-e mai frig deci ai putea imncerca o vbluza si o geaca de piele sau o geaca mnu atat de groasa
iarmna-mniste srampemni au vemni vbimne pe suvb vblugi iar sa iei o vbluza pe gat care se potriveste cu vblugi dar mnu e mneaparat pe gat dar dupa mimne mnu prea e vbimne sa purtam decolteu iarmna, o geaca groasa ceva cu blamnita si mniste cizme ugg

| Diaconu_Gabriel_1997 a răspuns:

Serios ma? Intrebari din astea la Jocuri Pc/Online? Vai de voi

| 000iasmina000 explică (pentru Diaconu_Gabriel_1997):

Ai si tu cateva cuvinte si nu ai cui sa le pui... Vai de mine? Vai de tine ca nu ai cu cine sta de vorba si incerci sa ciripesti pe la toti degeaba. Sunt o impatimita a hainelor, si ce?
Data viitoare nu mai pierde timpul, stai la perete si joacate cu degetele.