| Alxblx a întrebat:

Un site de unde pot cumpara parfumuri de firma originale fără surprize neplăcute la preț redus?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Notino, parfumeria.ro, cred că și elefant

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Incearca Notino.happy

| Violleta2022 a răspuns:

Parfumurile originale le poti cumpaar numai din magazine originale.
Ce vrei tu sunt ori furaciuni ori fake-uri.

| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca foarte multi confunda parfumurile cu "apa de toaleta" sau "apa de parfum", care sunt ape diluate de parfum, nu esenta de parfum, de aceea sunt atat de ieftine.
Uite ca dovada chiar userul de deasupra nu are habar faca diferenta intre parfum si apa de parfum si toaleta, odata ce ti-a pus la dispozitie, un site cu chestii ieftine, care contine doar "ape " nu parfumuri.
Aceste ape de parfum sau toaleta, sunt chestii foarte diluate, in care s-a pus doar f putin parfum.
Evident ca putin platesti, putin primesti!
Adica, miroase pentru jumatate de ora, dupa care nu mai miroase deloc.
Parfumrile adevarate nu pot fii ieftine, pentru ca sunt esente si costa de la 250-300 lei in sus, cantitatea de 50-100ml.
Tot ce este sub 250 este doar apa de toaleta, sau parfum sau chestii fake-uri.

| Wr3nch a răspuns:

Cel mult poti lua ''testere'' care is destul de asemanatoare si mai ieftinache.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.notino.ro/......stsellers/
Parfumuri cum doresti tu!
Sau Avon:))

| Silwian a răspuns:

Nu Exista parfumuri originale la pret redus!laughing))

| AlleXuSS a răspuns:

Salut ai incercat pe notino? acolo au parfumuri originale eu de acolo imi iau inainte imi lua mama cand eram la scoala de la Avon da erau spurcaciuni d-alea de apa chioara laughing

| StilulMasculin a răspuns:

Poti incerca aici https://rada-perfumes.ro/ sunt parfumuri orientale. Iar daca nu esti decis la un anumit parfum poti comanda in doze de 2 ml si astfel poti testa mai multe. In perioada asta au reduceri.