| Gabrielaa90 a întrebat:

Unde as putea gasi culori de par roz,albastru verde[etc]? Nu vreau din alea care se duc la cateva spalari, vreau din alea normale[daca se gasesc]. Ideei de unde as putea cumpara? Multuuhappy

Răspuns Câştigător
| EmanuelaZ a răspuns:

Gasesti in saloane. Ei au produse profesionale si vor sti cat si cum sa-ti decoloreze parul ca sa iasa exact culoarea pe care o vrei. Bafta!

4 răspunsuri:
| Reiikó a răspuns:

Paii.cel mai bine la salon.da eu iti dau un sfat..Mai bine iti lasi parul natural.

| ammona a răspuns:

Gaseasti aici http://www.pisica-neagra.ro - dureaza cam o luna...doua daca ai grija de culoare :)

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandraAlexutsa a răspuns:

Nu se vand culori asa poti cumpara mai multe vopsele si le cobini si iti iese roz sau ce culoare vrei. funda?