| Nooooooonameee a întrebat:

am o prietena care se vopseste pe par cu Albastru de metil, se duce la cateva spalari si vreau sa stiu unde pot gasi si daca mai exista alte nuante? Scz categoria >:".

Răspuns Câştigător
| Bijouu a răspuns:

Da,violet de gentiana pentru un violet sau roz, depinde de culoarea parului tau si albastru de metil obtii un albastru inchis si dupa cateva spalari verde, ambele se gasesc in farmacii

5 răspunsuri:
| Bijouu a răspuns:

si violet de gentiana se gasesc in farmacii

| Nooooooonameee explică (pentru Bijouu):

Mersi, poate ma mai ajuti un pic, este o culoare rosie, sti cumva cum i se zice?

| Nooooooonameee explică (pentru Bijouu):

Culoarea parului meu este un saten mai deschis

| Bijouu a răspuns (pentru Nooooooonameee):

Ar trebui sa iti iasa un violet sau roz

| Nooooooonameee explică (pentru Bijouu):

Mersii mult de ajutor!

| Bijouu a răspuns (pentru Nooooooonameee):

Da,violet de gentiana pentru un violet sau roz, depinde de culoarea parului tau si albastru de metil obtii un albastru inchis si dupa cateva spalari verde, ambele se gasesc in farmacii