| OanaMariaG a întrebat:

Unde as putea gasi multe poze frumoase pentru telefonul mobil. unele artistice sau stiu eu ...mersi

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Salut! Incearca sa intri pe www.zedge.net, dar mai intai, fa-ti un cont pe site si apoi poti sa descarci gratuit muzica, poze, videoclipuri, teme etc pentru telefonul tau mobil. Poti sa iti faci chiar si sonerii, teme pentru telefonul tau mobil!

Succes! O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai cauta si tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...cauti pe net si sc pe google poze frumoase pentru tel si eu caut si am gasit unele superbe cauta si ai sa gasesti :*:*:*:*

| Alexxa10 a răspuns:

Pe google image. Cauti ce imagine vrei.