| Vali2343242 a întrebat:

Unde as putea sa imi fac acest tatuaj si cat costa (aproximativ)? Cat de mult doare in acea zona? Sunt din Ploiesti dar nu conteaza daca trebuie sa merg in alt oras.

Tatuaj: https://www.google.ro/search?q=slipknot%20tattoo&espv=2& biw=1366 &bih=667&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiwoNH_j8vO AhWDbhQKHct4BMwQ_AUIBigB#imgrc=591o8FZYnFdEIM%3A

1 răspuns:
| Viorel_Grigore_1969 a răspuns:

Tatuajul se plateste in functie de marimea lui, cu cat e mai mare cu atat mai scump