| AestheticPerf a întrebat:

Am 18 ani si as dori sa imi fac un tatuaj, dar probabil pe la 19-20 de ani aproximativ cam pe tot antebratul. La vara merg in Spania si poate imi fac acolo, dar in Romania unde as putea merge ca sa imi faca un asemenea tatuaj si cam cat ar costa ca sunt cam multe detalii dupa parerea mea? ( aveti poza mai jos ).
Am auzit ca este in Cluj un tip sau un magazin ( sau ambele ), Volken. Credeti ca el ar putea sa imi faca si daca da si sun la o programeare trebuie sa vorbsc in Engleza cu el sau nu stiu...in caz ca ati fost acolo. FUNDA! https://www.google.ro/......ps?/search

Răspuns Câştigător
| uptowngirl a răspuns:

Salut. Volken colaboreaza cu Old Bastards salon (nu pot sa pun @. pentru ca imi da auto-correct TPU sad ) din Cluj Napoca. Cauta pe insta si gasesti acolo lucrarile lui Volken (inclusiv profilul in sectiunea story a Old Bastards) si nu numai. Am vazut tatuata de mai multe ori la ei imaginea ta si fiecare artist are stilul lui propriu - eu zic sa te uiti si vezi ce ti se potriveste.

Daca mergi in Spania, Barcelona iti recomand @enkitattooshop - Andrei Moldovan. E foarte tare tipul.