| IkNoWiLoStBuTLeTmESuFeRiNSiLeNcE a întrebat:

Unde gasesc lapte demachiant Doina (cu emulsie de castraveti parca thinking) in Targoviste.Pnetru ca nu mai gasecs, iar Doina este singura firma care imi hidrateaza tenul cu adevarat. Funda love struck

Răspuns Câştigător
| MicutsaBăă a răspuns:

Caută în market-uri gen : Kaufland, Selgros, Metro...
Sigurat o să găseştibatting eyelashes.
Baftă kiss`!

2 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Desi nu sunt din Targoviste, in orasul meu am vazut in: Auchan, Real, Kaufland. Trebuie sa gasesti in unul dintre asteahee hee Si am dat pe el doar 7 lei :O

| IkNoWiLoStBuTLeTmESuFeRiNSiLeNcE explică:

Stiu laughing.E si foarte bun.Eu am acnee si o tratez.Acest tratament imi usuca rau pielea x_x.Am incercat produse de la orifalme, avon.Nu mi-o hidrateaza deloc, mai mult, imi apar coji de la ele.Stiti cumva daca se gasesc si in DM?thinking