| monaaa a întrebat:

Unde gasesc un magazin in Bucuresti cu margele si accesorii pentru confectionat hand made si mai ales de fimo si accesoriile pentru acesta...va rog mult. Multumesc

Răspuns Câştigător
| spacewoman a răspuns:

Eu nu am fost dar am auzit ca pe lipscani la Hanul Ancutei pe-acolo gasesti si fimo si accesorii; tot asa am auzit ca in Doraly gasesti accesorii de metal ieftine; nu sht dc si fimo

3 răspunsuri:
| Carton a răspuns:

Mall?

| iuo a răspuns:

Magazinul obor

| monaaa explică:

In mall nu ai ce sa gasesti si mie nu-mi trebuie gata facute...la ce m-am referit eu este pasta fimo (pentru modelat) margele zale, inchizatori ate si multe altele, vreau sa scutesc banii de transport sa nu mai comand de pe net