| adamari a întrebat:

Buna ziua tuturor utilizatorilor TPU! Am si eu o rugaminte mai mult decat o intrebare:as dori cat mai multe adrese de site-uri de bijuterii hand made, ma intereseaza in special unul al unei fete din Craiova dar nu stiu decat numele unora din seturile ei de bijuterii (se numeste set andrada). Mentionez ca am dat search pe Google dar nu am gasit ce vroiam.De asemenea ma interesaza si magazine in Bucuresti de unde sa pot cumpara margele si accesorii pentru. confectionat bijuterii.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| marga09 a răspuns:

Http://bijouterici.ro/

6 răspunsuri:
| ramonica1979 a răspuns:

Margele4u.blogspot.com.
pentru contact ramonaignat@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi Meli Melo Paris

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.melimeloparis.ro

| winner_4622 a răspuns:

Iti poti confectiona chiar tu bijuteriile pe care le doresti. Daca te intereseaza, NOI te invatam cum.
Viziteaza www.margele-bijuterii.com

| winner_4622 a răspuns:

Iti poti confectiona chiar tu bijuteriile pe care le doresti. noi te invatam cum. viziteaza www.margele-bijuterii.com