| Annitu a întrebat:

Unde gasesc un spray albastru pentru par in >bucuresti?:

Răspuns Câştigător
| Piticaaa a răspuns:

La un magazin care detine obiecte gen: farduri, bijuterii, oje etc.

3 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

La orice fel de magazine in care au accesorii de par, farduri, bijuterii.
Prin Cora.la raionul cu accesorii de par, sau la raionul de frumusete(vopsele de par etc)
Si-a cumparat si o verisoara de-a mea si parca spusese ca se aseste si prin piata, in mai multe locuri.

Oricum nu este scump.Si se gaseste in magazine ieftine care nu sunt de firma.

Mai urca o privire si pe blogul meu http://messyhair00.blogspot.com

mariana
| mariana a răspuns:

Un sampon albastru, chiar asa arata este Silver reflex, este unguresc si costa cca 9 lei, el se aplica pe parul spalat si umed si se lasa 10 minute, dupa care te clatesti. Parul va avea reflexe arginitii si in general se foloseste de persoanele carunte ori blonde, pentru ca parul sa straluceasca ca si argintul. El se gaseste la drogherii, in Bucuresti nu pot sa-ti nominalizez magazinul dar cred ca, se gaseste la toate unitatile ce vand produse de ingrijirea parului, unghiilor si pielii. Aspectul exterior al recipientului este argintiu, pe el este aplicata denumirea produsului, iar eticheta este albastru cu alb si are 35o ml.

Răspuns utilizator avertizat