| robert20111 a întrebat:

Unde in Bucuresti pot merge pentru personalizarea unui tricou? Nu prin comanda online. Multumesc

6 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

In magazinul Unirii e un centru.

| MillzBya a răspuns:

Era la Afi un magazin din asta (nu stiu cum se numea). Nu stiu daca inca mai este, dar asa cred. Poti sa incerci acolo happy

| addelle21 a răspuns:

In Unirea Shopping Centre la parter pe langa scarile rulante e un centru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intereseaza-te la mall...e imposibil sa nu gasesti o oferta rezonabila.

| Skore a răspuns:

In magazine Real, Dechatlon sau iti poti cumpara foi cu transfer termic adica le tragi la imprimanta le pui pe tricou si pe urma dai cu fierul de calcat peste ele si se imprima in tricou. Funda?

| brutalkid a răspuns:

La diverta big grin