| 0anaLovesHIPHOP a întrebat:

Ce parere aveti despre acele cizme din cauciuc colorate?:-s:-s

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant niste cizme si nimic mai mult nu zic.

| membrugirl2010 a răspuns:

Pt. ploaie sunt f bune.

| CybeRAthlete a răspuns:

Cizmele tot cizme sunt...
bafta

| lavynika a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.Inainte nu imi placeau cizmele de cauciuc, dar am vazut si unele chiar foarte dragute.Depinde de model.

| asfgsdfasdfgafghhndf a răspuns:

Naspa

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Pai sincera sa fiu sunt f. naspacall meu. Daca vroiam sa port cizme din astea puteam sa le iau de la bunica de la taraoh go on.laughing)Parerea meahappy. Tie?smug Iti plac?

| 0anaLovesHIPHOP explică:

Ma bucur ca nu sunt singura care le dezagreaza:X
laughing

| SatanaInIzmene a răspuns:

Niste cizme de cauciuc colorate. Aaa, daca-mi da si-o undita cadou, fac ravagii la pescuit.

| DdDiX a răspuns:

Mie una nu-mi plac deloc. or fi ele la moda, dar ma dezgusta acest gen de cizme

| DeMentaa a răspuns:

Yuki... pentru ploaia or fi ele bune dar iarna iti ingheata picoarle in ele...
sunt foarte urate http://thumbs.ziare.com/......-Foto-.jpg

In socl mea suint ogrmada de fete care paorata sau ugg :-&

Funda?

| Izz a răspuns:

Nu arata deloc atragator si cred ca culoarea e oribila.

| p1nk a răspuns:

Imi plac foarte mult insa nu indeajuns sa-mi cumpar pentru a le purta. Daca esti o fata care tine de moda nu ezita sa-ti iei

| semy a răspuns:

Yacs, sunt ingrozitoare, s-or purta sezonu asta da eu n-as purta nici sa ma impusti

| Mia_8953 a răspuns:

Mie una sincer nu imi placstraight face
mi se par banalestraight face

| Crississ a răspuns:

Sunt destul de dragute. dar eu prefer negrul!