| blahblahx100 a întrebat:

Unde pot gasi haine misto de scoala in Ploiesti? Am intrat la un liceu fara uniforma si mai de fite :d. Dau o fundoaieee giganticaabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti spun ce port eu si ce am de gand sa imi mai cumpar (chiar daca am multe haine) presupun ca esti fata! vreau sa imi cumpar o pereche de blugi taiati (deschisi la culoare), o pereche de adidasi nike putin lungi asa...stii tu de care, un hanorac fara fermoar, o pereche de balerini, o geanta, o camasa...si accesorii asortate! pa-pa

1 răspuns:
| dyenutza000 a răspuns:

Pai nu ai ce sa faci decat sa iti cumperi haine de la magazine de firma. Depinde de tine cat de misto sunt hainele pe care le imbraci.Asta consta in gusturile tale la imbracaminte.