| izo0o a întrebat:

Cine a intrat in liceul Elie Radu din PLoiesti...la profilul matematica-informatica? Se poarta uniforma in liceu? Cum vi se par profesorii (cei care invatati acolo)?

Răspuns Câştigător
| Myu a răspuns:

Eu am intrat. Tot la mate info.
Da un mesaj privat cu idu` tau sau ceva daca vrei big grin.

5 răspunsuri:
| Ploiesti_9161 a răspuns:

Hei, salut... daca doriti sa va spuneti niste pareri despre Elie Radu, fostul Energetic din Ploiesti, atunci puteti comenta la sectiunea dedicata acestui liceu:
http://iploiesti.ro/forum/showthread.php?t=11

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca se poarta uniforma iar profesorii sunt destul de buni happy
P. S: Sora mea a invatat la liceul Elie Raduwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am intrat si eu acum intra 9 -a la mecanika.sh nu se poarta nikio uniformawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei "anonim" a cata 9 esti? esti a 9 a G? ca si eu sunt acolo. din cate se vede profii sunt buni.si uniforma.thinking blugi, sau pantaloni inchisi.si camasa alba sau albastra.si tricou alb thinking

| ElenaaaMeoww a răspuns:

Eu haha