| Leanca_Daniel_2002 a întrebat:

Unde pot găsi nişte tricouri cu jocul Life Is Strange? Un link! Dar să livreze şi în România!
DAU FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ba nu stiu, zi-mi ca ma bag aiurea, dar de ce naiba ai vrea tricou cu asa ceva? Macar de era vreun joc cine stie ce, dar e destul de amarat. laughing)

| Leanca_Daniel_2002 explică (pentru Adry05):

Bă,pentru unii jocul chiar a intrat la suflet! E emoționat! Totuşi fiecare cu părerea şi gusturile lui in materie de jocuri!?

| valentina2392 a răspuns:

Ti le poti face singur! Mergi la astia care fac imprimeuri pe tricou si le dai imaginea care o vrei happy Si s-a rezolvat treabawinking