| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi piercinguri? si cat costa?!? ...add me:inger.rebel73

7 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

La moll, la bijuterii in general.

Janina
| Janina a răspuns:

Poti gasi aproape in orice magazin de bijuterii, preturile sunt bunicele, la mine in oras sunt pana in 50 de ron

| Irina a răspuns:

Eu am unul micut din aur, gasesti cam pe la toate magazinele cu bijuterii si ajunge maxim pana la 100 de lei

| Jonsdottir a răspuns:

Eu am unul din titan chirurgical si a costat 30 lei, poti gase la toate magazinele de bijuterii sau la salonul unde ti-ai facut piercingul

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

In orice magazin de bijuterii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta pe google bespecial sau ebiju. eu de acolo le-am comandat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In moluri si depinde si de calitate