| zu a întrebat:

De unde pot gasi pe net piercinguri transparente pentru limba?big grin

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cele mai bune piercinguri sunt cele de la wildcat. Site-ul oficial este: http://www.wildcat.co.uk/
Gasesti de obicei bile transparente pentru piercingurile din limba, dar tija transparenta e putin mai greu de gasit.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sunt la moda?!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.flickr.com/photos/pierce_yourself...aici gasesti pierce transparent pentru limba!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.pierce-yourself.ro/

| zone3 a răspuns:

Http://www.pierce-yourself.ro/produse.php?cat=2&subcat=2 aici ai o gramada de bile, si din cate am vazut eu sunt si transparente (disco ball sau cum se numeau :-? ) oricum poti sa mergi si la un salon si sa intrebi, poate au acolo transparente:*

| Andra0987654321 a răspuns:

Eu imi iau de pe SHEIN.