| Ailen a întrebat:

Unde pot gasi pliculete de sampon in Targu Mures?

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
aproape peste tot, era odata cand gaseai doar la centrele specializate, astazi toate( aproape) chioscurile au asa ceva.
O primavara frumoasa sa aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aproape toate raioanele de cosmetice au asa ceva, daca te referi la samponul pentru om.

| Unec a răspuns:

Pai acolo unde au sampoane, intreaba si de pliculete, acolo ar fi normal sa intrebi si daca un magazin nu are, inceraca la altul unde au sampoane. Nu stiu daca in supermarchet isthinking da' parca nu am vazut thinking ...In orice caz la un magazin unde se vand sampoane. Sti unde mai cred? La farmacie; aha, aci e posibil sa gasesti thinking Nu glumesc, au sampoane, benzi de epilat, au creme de celulita, balsam de buze, iti zic din ce am vazut sau am cumparat. Chiar cred ca e foarte posibil sa aiba si pliculete de sampon.Dai fuga si vezi. Ziua faina happy

| angrydriver a răspuns:

In orce magazin mixt gasesti sigur