| chocolatte a întrebat:

Unde pot gasi si eu un pandativ identic ca asta in Pitesti sau prin apropiere (daca ati vazut din intamplare) http://www.bespecial.ro/Bijuterii/Pandantive-Otel-inoxid abil-2338-p.html as da comanda de aici dar nu cred ca sunt seriosi! A mai comandat cineva de la ei? mersi

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Încearcă la Mall sau de ce nu dă comandă pe net.
Încercarea moarte nu are.
Pa, pa.

| Marii a răspuns:

Poti comanda de pe net, oricum plata o faci dupa ce vine coletul, dar trebuie sa comanzi peste 50 ron de pe site-ul acela. happy

| Altu a răspuns:

In general siturile accepta livrarea prin curier cu plata ramburs. Da'le un mail/telefon si intreaba'i.
Te costa vreo 20 de lei in plus dar cam atat te costa si umblatul prin tot orasul dupa un produs similar.
Bafta!

| want2bMajestic a răspuns:

Fa. ti o comandawinking