| ForbiddenLove a întrebat:

Unde pot sa gasesc sa cumpar aloe vera?thinking am gasit pe un site ca e buna pentru cosuri.

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți folosi foarte bine și tinctură de propolis.
Firma Forever comercializează gel de aloe vera.
Pa, pa.

| T30D0RA a răspuns:

Eu folosesc Aknesol de o saptamana si nu prea mai am cosuri.

Răspuns utilizator avertizat
| beautymk a răspuns:

Daca ai cosuri pe ten iti recomand sa incerci mini-setul Acne de la Mary Kay.

| katy2010 a răspuns:

De la oamenii din piata.cumperi planta si iei de acolo lichidul acela. e cel mai bun.la mine functioneaza

| Florin_6699 a răspuns (pentru katy2010):

Http://www.abc-cosmetics.ro.im/cumpara/aloe-vera-bio-gel-339248
75 de lei un litru... au si sapunuri cu aloe vera...
sapun lichid cu aloe vera http://www.abc-cosmetics.ro.im/......era-339682 la 16 lei /500 ml
sapun natural vrac aloe vea la pretul 7 lei / 100 grame
http://www.abc-cosmetics.ro.im/......tel-352866

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La plafar :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vând aloe vera arborescens, 60-70cm.
Tg-Mures, tel: 0745-314878

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu aloe vera sunama la nr asta 0721266663 am aloe de peste 3 ani vechime astept telefon tau paaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu aloe vera de peste 4 ani vechime sunama pe nr asta 0721266663

| jeff93 a răspuns:

Te pot ajuta eu daca doresti deoarece am folosit si inca folosesc produsele pe baza de aloe vera de la Forever si chiar au avut efect. Daca doresti mai multe detalii trimite-mi un mail la adresa dgeorge1993@gmail.com

| diavolitza1 a răspuns:

Pentru cosuri sunt bune si pastele de dinti la maai multe prietene au fost d folos si mie la fel. big grin
dc sa dai multi bani dk il ai acasa?laughing

| Advertiser77 a răspuns:

Poti cumpara aloe vera online la adresa www.aloe-vera-romania.webs.com