| BelleDy a întrebat:

Unui ten alb i se potriveste mai bine negru abanos sau negru albastrui?

6 răspunsuri:
| MireeeLa a răspuns:

Daca zici de vopsea de par eu zic ca negru abanos deoareca te faci negru albastrui risti ca la soare parul tau sa se vada albastru. O prietena de-a mea s-a facut si din nefericire a iesit albastalaughing. Sper ca te-am ajutat.

| SILvyw a răspuns:

Negru albastrui

| nodrugs a răspuns:

- eu as alege un negru albastrui, deoarece daca te vei vopsi cu un negru abanos vei parea ca Alba-ca-Zapada.
- tenul alb, parul negru, mai lipseste doar marul fermecat.
- insa cu un negru albastrui vei arata splendid, dupa parerea mea.
- sper ca te-am ajutat.

| HelloMyNameIsBrilliant a răspuns:

Unui ten alb, ii sta bine un blond.

| OanaM19 a răspuns:

Parerea mea este ca negru albastrui... :*

| RustyBlades a răspuns:

Daca ai ten alb, nu contează culoarea părului; depinde mai mult de coafură sau de faţă. :\