| purpleeyes_1427 a întrebat:

urgent buna TPU... apa oxigenata de 12% decoloreaza parul de pe corp? cate aplicari necesita pentru a se vedea rezultatele mentionez ca ma duc in excursie la piscina si se vede foarte urat as vrea metode naturale fara creme sau epilatorbig grin

4 răspunsuri:
| MissDelevingne a răspuns:

Efectiv sunt si eu in aceeasi situatie numai ca eu nu ma bag in piscina
am incercat si eu cu apa oxigenata dar n-a dat rezultate
cel putin deocamdata

| bobeicageorgiana a răspuns:

Da il decoloreaza cred ca vreo 5-10 aplicari

| PopAdrian a răspuns:

De obicei se foloseste apa oxigenata 30%. Daca folosesti 12%, cred ca ar trebui sa o folosesti de doua -trei ori, insa atentie sa nu iti intre in ochi si sa ti arda.

| Nerali a răspuns:

Nu se poate fara creme