| LoOvE a întrebat:

URGENT:Ce inseamna placa de par cu invelis pentru luciu Nano Ceramic? Are ceramica placa de par nu? Adica asta inseamna?

Răspuns Câştigător
| Simonaaaaa a răspuns:

De fapt placile din ceramica sunt buine doar ca trebuie sa stii cat de grasa sa fie suvita.Si nano inseamna putin deci are ceramica putina.

4 răspunsuri:
| sophieLY a răspuns:

Nu prea inteleg ce vrei sa spui,totusi, daca scrie ca e ceramica, inseamna ca placile alea doua sunt confectionate din ceramica (te sfatuiesc sa nu iti iei din ceramica doar daca are peste 200°C pentru ca si eu am una dar nu prea e buna)
Sarbatori frumoase!

| sophieLY a răspuns (pentru Simonaaaaa):

Mersi ca m-ai lamurit si pe mine happy

| LoOvE explică (pentru Simonaaaaa):

NANO inseamna putin? Am dat pe placa 2.300, e Rowenta, 230 grade si are putina ceramica?

| Simonaaaaa a răspuns (pentru LoOvE):

Atunci poate se refera la invelisul pentru luciu dar NANO inseamna putin am citi in dictionar k altfel nu stiam nici eulaughingwinking

| Simonaaaaa a răspuns (pentru sophieLY):

De fapt placile din ceramica sunt buine doar ca trebuie sa stii cat de grasa sa fie suvita.Si nano inseamna putin deci are ceramica putina.