| Jeduine a întrebat:

Urgent - funda! Mi-au luat parintii de curand o bluza de la bershka, dar nu imi vine si as vrea sa o dau inapoi sau macar sa iau alta. Bonul nu il mai am, am doar etichetele. Credeti ca se poate inapoia?

Răspuns Câştigător
| ღRαmøOoღ a răspuns:

Dupa parerea mea nu.La mine nici macar cand aveam bon nu m-a lasat... spunea ca am probat si chestii. Totusi merita incercat. poate cine stie.Dar stii daca aveti deschise in oras mai multe magazine cu numele acesta s-ar putea sa zica ca nu e de la ei.Parerea mea este ca ar trebui sa-ti iei un portofel si sa-ti pui toate bonurile chiar si cele de la farmacie de la paine de la tot.Asa e mult mai sigur ca nu stii cand te intalnesti cu vreo situatie de genul acesta si na " Unde-i bonu? Cei cu bonu? ". Sper ca ti-am fost cat de putin de ajutor

1 răspuns:
| InLove a răspuns:

Nu stiu, nu cred, dar in orice caz merita sa incerci!
sper ca te-am ajutat, si sper sa reusesti!