| Iyulia3712 a întrebat:

Hei TPU, am nevoie de un raspuns urgent! Vineri(11.09.2015) am cumparat o camasa de la magazinul clockhouse, brand propriu C&A si acum, din vaste motive as vrea sa o returnez. Nu e ca am stricat-o sau ceva. Bluza e in perfecta stare, are inclusiv eticheta si am bonul de la ea. Credeti ca marti (poimaine) as putea sa merg sa o returnez si sa mi se dea banii inapoi? Nu cred ca am cum sa ajung mai repede. Dau funda pentru un raspuns concret! Inca ceva, nu cred ca voi putea merge personal, daca trimit pe altcineva, cu bluza si bonul si toate cele necesare este vreo problema?

Răspuns Câştigător
| hlipiceni a răspuns:

La c&a poti schimba tot ce vrei timp de 30 de zile de la cumparare. Sa ai bonul fiscal doar. Nu contează cine face schimbul.

| Iyulia3712 explică (pentru hlipiceni):

Deci aceeasi chestie va fi si la clockhouse nu? Sa ma ingrijorez?

2 răspunsuri:
| DrGeorge a răspuns:

Cat timp are eticheta si bon oricine o poate returna.