| purpleeyes_1427 a întrebat:

URGENT Imi spuneti si mie daca sar coarda de vreo 200 ori pe zi sau si mai mult depinde si tin dieta de 7 zile asi putea slabi pana in 15 iunie 2011? am excursie la piscina. Ma refer la picioare si la burta un pic daca se poate...va rog

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

Depinde de varsta,cred ca da...dar nu numai sa sari coarda,mai si alearga, sau daca vrei la abdomen, stai intins undeva tare(nu pe pat)cu picioarele la 20 de grade(timp de 5 minute pe zi) nu cred ca vei rezista mai mult de 1 minut...dar te chinui

Bafta!

3 răspunsuri:
| Lala20 a răspuns:

Posibil. Distractie placuta! >big grin

| Lary_2950 a răspuns:

La picioare vei slabi dar pentru abdomen fa abdomene

| M3Mary a răspuns:

Depinde de organismul tau... nu la toti merge cu o anumita dieta...