| eunutuu a întrebat:

Urgent! Spuneti-mi si mie niste spray-uri de par cu care sa ma dau inainte sa ma fac cu placa, adica sa imi protejeze parul si daca stiti unde se pot gasi, dau funtita :X

Răspuns Câştigător
| Sapphire a răspuns:

Wella Flat Iron
Tony &Guy iron-it heat defence spray
Matrix Iron Smoother Sleek. Look
Wella SP Straightaway

4 răspunsuri:
| crisS a răspuns:

Buna! Poti gasi chiar si in supermarketuri! ( dar si la saloanele de specialitate ) eu mi-am cumparat din "Cora" ( e un supermarket nu stiu daca in orasul tau este dar cu siguranta gasesti in "Real" sau...) un " heat protector" cu 17 lei de la Syoss e foarte bun si are efect si de indreaptare a parului.

| Xonia a răspuns:

La salon, a cumparat o colega de-a mea, a dat pe el 50 de lei, si era intr-o sticluta rosie, numai stiu exact cum se numeste

| AnonimA a răspuns:

La avon este un spray este verde si mictz miroase super si e si bun si o pr de-a mea il foloseste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti la Avon un spray pentru exces de umiditate si caldura de la advanced tehniques, si app sunt excelente si mastile de la avon aceeasi firma de mai sus