| Lollidella a întrebat:

Tratamentul Spray Diamond Gloss e bine daca il aplic inainte sa`mi intind parul cu placa?
Adica protejeaza parul in vreun fel?
Daca nu dati`mi voi ex de spray`uri care sa protejeze parul inainte sa-l intind happy
Mersi mult >big grin

Răspuns Câştigător
| Cindy_9809 a răspuns:

Eu mi-am cumparat de la un salon o solutie de par de la londa care il protejeaza maxim. aplici inainte de a-ti intinde parul.gaseste si tu un salon sau pe cineva care ti-ar putea vinde produse care nu se gasesc in magazinewinking

4 răspunsuri:
| Lollidella explică:

@ cindy cam cat ai dat pe solutie? sau in general cat costa?

| Lollidella explică:

Ahahappy mersi >big grin

| Cindy_9809 a răspuns:

@ •Lollidellaܤ• pai asta a fost acum ceva timpthinking atunci era vreo 17 lei.acuma s-au mai schimbat preturile.nu stiu cat ar costa acum. dar ma indoiesc sa coste mai mult de 20 de lei.depinde si de salon, oricum