| ElecktroFloweR a întrebat:

Urgent TPU! Scuzati categoria, o solutie anti alunecare!
Merg la o nunta intr-o ora si mi-am luat strampi de matase [licra] si imi aluneca pantofii din picoare. Stiti vreo metoda, sau sa pun ceva sa nu imi alunece?
Sunt deschisi la varf! Deci fara vata!
Multumesc mult! :*

1 răspuns:
| h3r a răspuns:

Ai pernite? Le poti folosi, n-o sa functioneze foarte bine, insa o sa te ajute.
Mai incearca sa pui ceva care sa-ti ridice calcaiul, un servetel impaturat sau ceva mai gros.
Oricum mai mult vei sta pe scaun, asa ca o sa rezisti. Daca totusi nu ai picioarele prea albe, iti poti da strampi jos.

Distractie placuta!