| anonim_4396 a întrebat:

Merg la un majorat si am o rochita din licra.,intrebarea mea este :sa imi mai iau dres? sau merge si fara, daca mi,as lua dres cred ca mi, ar scapa pantofii din picioare, ar aluneca, dar nu stiu poate se vede urat cu piciorul gol si o sa fie si frig dar nici dresul nu imi tine de cald.si oricum e un chin cu drresul ca se lasa si trebuie ridicat mereu

3 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Merge si fara, daca este in perioada asta, cat inca este cald. Daca iti iei dresul pe marimea ta si fara licra, nu iti vor aluneca pantofii, insa trebuie mereu sa ai grija sa nu il agati sau sa nu se rupa. Parerea mea este ca atata timp cat este cald afara poti sa mergi si fara dres, nu va sta nimeni sa analizeze daca ai dres sau nu pe tine.

| MadddieLovesYaBabe a răspuns:

Chiar daca nu iti tine de frig, prin res nu trece asa rau frigul ca pe piciorul gol, iar daca stii sa alegi marimea nu iti va cadea. In plus, piciorul este mult mai frumos cu un dres delicat, simplu cum ar fi cele maronii sau negre.

| llaura008 a răspuns:

Parerea mea este ca atunci cand ai un dres, la indiferent ce rochie, piciorulul are alt aspect. si daca iti iei un dres pe marimea ta, nu are cum sa-ti cada. Deci, consider ca merge mai bine cu decat fara, tinand cont ca e si frigut happy Funda?puppy dog eyes