| swetty85 a întrebat:

URGENT UN SFAT CROMATIC
Rochie neagra, dres negru, pantofi negri de lac.As putea folosi o esarfa argintie la fel ca si plicul.
Nu stiu ce dres-uri sa-mi iau culoarea piciorului sau negri.Va rog sa ma ajutati cu un sfat.

8 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa-i lasi negri mi se par mult mai cool decat cei cuoarea piciorului mai ales ca acesti iti lungesc piciorul si il subtiaza si imi plac mult plicul si esarfa argintie baftahappy

| DakotaRoyse a răspuns:

De culoarea piciorului, şi da, o eşarfă argintie ar merge.

| Robert a răspuns:

Da poti folosi argintiu mai ales ca este un accesoriu la fel ca plicul. Dress negru categoric.

| Ralucca a răspuns:

Hei! happy. Poti alege un dres negru. dar sa fie foarte subtzire, adica sa se vada pielea happy.NU lua gen colant foarte gros, va arata groaznic. Poti lua si dres culoarea piciorului, care va merge minunat, dar poti lua si un dres argintiu subtzire, care de fapt e cel mai indicat daca vrei un aspect cat mai frumos happy. Pana la urma alegi tu culoarea care ti se pare cea mai avantajoasa. Eu, personal, as opta pentru dres argintiu. happy Bafta!

| Veroniquest a răspuns:

Eu zic sa-ti iei culoarea piciorului, Daca iti iei negrii nu arata bine fiind rochie neagra, pantofi negrii si apoi si cioprapi negrii? mai ales daca esti brunetawinking din punctul meu de vedere culoarea picioruluitongue

| elektrix a răspuns:

Am experienta in chestii deastea...si te sfatuiesc sa iti iei negru deoarece ai iesi din tiparul acesta de negru si alrgintiu daca iti iei de culoarea piciorului.

| Alice1719 a răspuns:

Eu zic ca ar merge cei negri dar mai am un sfat: ai putea sa iti cumepri unii gri (dres)ca sa te asortezi cel mai bine :*

| flory_9779 a răspuns:

Categoric de culoarea piciorului.altfel ar fi prea mult negru.o sa arati superhappy