| selenaeu a întrebat:

Ma ajutati va rog si pe mine cu un sfat vestimentar? am o rochita scurta crem cu o fundita neagra in talie si nu stiu pentru ce sa optez, pantofi sau botine, ciorapi negrii sau culoarea piciorului?

Răspuns Câştigător
| KirigayaKirito a răspuns:

Mai bine fara ciorapi dar daca insisti poti sa iti iei culoare piciorului cu desenul acela din ata pe laterale(sexy si draguti) cu niste pantofi ar arata mai bine decat cu botine! Daca ar fi fost rochita neagra ti-as fi recomandat botine dar daca e crem mai bine cv mai elegant si placut ochiului.Pa frumoaso!winking

| selenaeu explică (pentru KirigayaKirito):

Mersi frumos!

| Simona09 a răspuns (pentru selenaeu):

Cu placere fundita plz daca vrei

6 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Culoarea piciorului, arată super.

| Simona09 a răspuns:

Buna! pai eu zic sa iti iei ciorapi culoare piciorului si cre ca cel mai bine ar merge botinele sper ca te-am ajutat

| asdhakdf a răspuns:

Alege botinele si ciorapii negri!happy Sigur se vor potrivi:*

| Emmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ciorapi culoarea piciorului si eu zic niste botine negre,pentru ca ai destul crem, si cu funda neagra ar merge:*, bafta>big grin