| ilinc a întrebat:

URGENT! Vreau si eu niste link-uri cu coliere pentru B.F.F. gen BEST FRIENDS FOREVER care sa fie cu un design frumos... etcetcetc
funda fundita fundisoara pentru cele mai frumoase!

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Cred ca este un model mai rar de gasit. Poate luati trei inimioare la fel care sa fie simbolice pentru prietenia voastra.

| ilinc explică:

Nu SUNT pe net vrei sa zici?
si sunt cu 40 de lei nu 3.000 de euro

| ilinc explică:

Am uitat sa mentionez ca vreau sa fie pentru 3 persoane

| AleXanDrAaaAAAAaAAAaaLeXaaA a răspuns:

Salut,să știi că nu prea există coliere cu B.F.F., dar dacă vrei poți achiziționa pandantive cu astfel de inscripții, uite un site:http://www.belatriz.ro/cauta-bijuterii/pandantiv-best-friend/page-1