| Ioana_Denisia_1996 a întrebat:

Urmează sa fac un curs pentru aplicarea unghiilor cu gel. Întrebarea mea este:care ar fi gelurile și tot ce mai este nevoie cât de cât mai bunisoare? Specific ca nu as dori sa pun unghii și sa am plângeri de la cliente ca a crăpat gelul sau altfel de probleme ce pot aparea

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Pe Facebook exista diverse grupuri pentru aplicarea unghiilor. Daca vei cauta ceva de genul "unghii tehnice", "unghii cu gel", cu siguranta vei gasi, iar acolo poti intreba lumea si mai vezi si tu ce posteaza si ceilalti. Cred ca ti-ar fi mai de folos in acest domeniu, decat TPU.