| Ana a întrebat:

Urmeaza sa folosesc pentru prima data ceara de epilat.Este buna? La cat timp creste parul? Cum se foloseste? Care este cea mai buna?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da. La 3-4 săptămâni. Mergi la un salon de frumusețe și vezi acolo. Ceara de albine caldă.
Pa, pa.

| JustMeBăi a răspuns:

Mai bine du-te la salon.si da e ff buna. putin cam dureroasa! la mine parul incepe sa creasca cam la 3 saptamana da oricum nu se vede asa de tarehappy

| Ana94 a răspuns:

Este buna ceara de epilat si-ti indeparteaza parul pentru un timp destul de indelungat, cam o luna. Cel mai bine ar fi sa te duci la un salon sa te epileze cu ceara pentru ca alea de acolo se pricep mult mai bine la asa ceva si parul va creste mai greu.Crede-ma ca stiu ce spun.Eu m-am facut si acasa si la salon si e mult mai bine la salon, alea de acolo is mai pricepute.
O zi buna si bafta! thumbs up

| bernaaaaa a răspuns:

Pai du-te la un coafor cunoscut si spune-i sa te epileze, cu ceara, si ea va stie bine ce trebuie, crede-ma si eu prima data muream de frica dar nu doare, si iti creste parul dupa o luna, intreaba pers pe care te epileaza, daca nu, intreab-o pe mama ta, sper ca te-am ajutat, funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti rusinoasa, cumpara-ti tu un set de epilat de pe http://www.pinktree.ro si fate singura si iti raman tie, asa la salon iti ia jumate din cat dai pe set, plus ca e foarte usor de folosit, iti trimit ei instructiuni de utilizare cand iti vine setul, eu sunt foarte multumita, si sunt produse profesionala nu sunt din astea din comert.bafta!

| Puffu a răspuns:

Este foarte buna. Parul creste in timp de o luna, chiar mai mult, depinde de organism. Eu te-as sfatui ca pentru. inceput sa te duci la un salon, deoarece cea din comert nu este asa de stralucita. Sanatate si bafta mare!