| Miru990 a întrebat:

Cum se foloseste balsamul spray? Il pulverizez pe tot parul? La cat timp trebuie sa il folosesc .........in fiecare zi sau ajunge sa il folosesc o data dupa ce ma spal pe cap?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se foloseste doar dupa spalare cand parul este curat si nu necesita clatire. Total neindicat sa il folosesti zi de zi, pe par uscat, asta ar insemna sa il pulverizezi peste particulele de praf care se pun pa par. Facand asa ai obtine un par naclait.

| ChristinaChriss a răspuns:

Se foloseste dupa spalare ca si cum ai folosi un balsam normal, dar care nu necesita clatire.

| BLV a răspuns:

Balsamul este balsam si se aplica pe tot parul dupa spalare. Nu conteaza ca este spray sau lichid, iar dupa parerea mea, tot cel lichid este cel mai bun.

| simii_4064 a răspuns:

Buna....balsamul spray se fololseste doar dupa spalare cand parul este ud, eu nu il pulverizez si la radacina pentru ca at mi-se va ingrasa mult mai tara in fololsesc doar pe lungimea parului. succes