| anonim_4396 a întrebat:

V-ar fi rușine să purtați galoși din cauciuc (îmblăniți) în public?

https://ibb.co/Fs0Nf0Y

Răspuns Câştigător
| Vântulalb a răspuns:

Galosii sunt o incaltaminte de cauciuc care se incalta peste pantofi pentru a-i proteja de umezeala si noroi.
Ce ne arati tu sunt niste ghete din material sintetic, imblanite, facute in China pentru costul lor mic.

9 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Asta-i moda "a la tara" happy

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da.

| Sofer a răspuns:

Dacă aș fi bătrân nu mi-ar fi rușine.

| Hammurabi a răspuns:

Rușine?
Stai puțin să lămurim ceva.
Să purtăm DOAR galoșii în public? Că aici încep să am dubii dacă mi-ar fi rușine sau nu... laughing
(cu toate că, pentru un scop nobil, aș purta și numai galoșii) laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

­nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prefer vans happy

| Dandinelle a răspuns:

Cu niște șosete mai înalte în dungulite și în halat, m-aș duce pana la magazin așa.

| alexandradlr a răspuns:

Sincer în public ar arata very ridiculous. Cred ca aceia sunt pentru casă

| yungandreigawd a răspuns:

Nu. ar fi mare drip daca stii sa asortezi.