| slv30 a întrebat:

Salut unde gasesc cele mai ieftine beyblade-uri la centre comerciale? dau funda raspunsului adevarat

9 răspunsuri:
| TURCUL0001 a răspuns:

In real sunt destul de ieftine.

| slv30 explică:

eu vreau pretul nu rapunsul sunt ietine pai cat de ietine ce pret?

| CatutzaDragutza2002 a răspuns:

In real fara egal. Acolo am vazut eu ca sunt destul de ieftine. FUNDA TE ROG!

| slv30 explică (pentru CatutzaDragutza2002):

Cam cat este? adica ce pret. dau funda daca mai raspunzi!

| CatutzaDragutza2002 a răspuns (pentru slv30):

Nu am tinut minte... data viitoare cand ma mai duc ma uit...promit. Si o sa iti spun. Cred ca ma voi duce si azi in real. DA NU MAI DAI NIMANUI FUNDA! INTELES?!

| slv30 explică (pentru CatutzaDragutza2002):

Bine da-mi raspunsul si vedem!

| CatutzaDragutza2002 a răspuns (pentru slv30):

Scuze dar maine merg si nu am ce sa fac.Iti spun maine.

| slv30 explică (pentru CatutzaDragutza2002):

Bine dar maine sigur?

| CatutzaDragutza2002 a răspuns (pentru slv30):

Nu sigur dar cel mai probabil ca merg la patinoar si s.ar putea si in real