| itsanewdawn22 a întrebat:

Caut de cand a inceput vacanta o modalitate prin care sa aflu si eu cum ma pot angaja" sau participa la activitati ca promoter.
Copiii astia de mai sunt angajati prin centre comerciale sunt foarte amabili si nu vor sa imi spuna si mie ce si cum, iar pe internet nu am gasit decat vreo 2 firme.

Spuneti-mi si mie, daca stiti careva, sau daca lucrati ca promoter, cum si unde v-ati adresat pentru asta.

Astept raspuns. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Aly07 a răspuns:

Caut si eu de mult, nici o sansa, dar poate tu ai noroc happy.

2 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Ms daca aflu ceva, vad eu cum te anunt happy

| itsanewdawn22 explică:

Nimeni nu stie sau nimeni nu raspunde.
O sa aflu eu cum sta toata treaba asta cu promoterii. peste 50 de ani.
Mersi poentru raspuns. Bafta si tie. Poate ai tu noroc sa afli ceva... candva.