| misslovekiss a întrebat:

Va imlplor ajutati-ma mi pe mine de 3 zine in coace tot incerc sa imi pac cont pe IMVU si nu merge. Daca ma puteti ajuta voi adica:sa imi spuneti ce sa fac sau sa imi faceti voi cont nu am nimic in potriva.HELP PLEASE

fundita happy

Răspuns Câştigător
| Andrutza_9535 a răspuns:

Am si eu cont pe IMVU.
recunosk ca la inceput eram fascinata, dar dupa m-am plictisit de el.
iti dau un sfat...mai bine nu iti faci cont pe jocul asta tampit, ca iti viruseaza pc-ul si dupa greu mai scapi de elwinking

2 răspunsuri:
| MiaXD a răspuns:

Mai exact, ce nu iti merge? Si eu am cont pe IMVU, la inceput am intampinat niste probleme, dar dupa aia totul s-a rezolvat. happy

| KiDuTzuuu a răspuns:

Daca vrei ajutor uite mesul meu si o sa te jut cu tot ce vrei inlegatura cu imvu : kidutzu32