| me1234_7666 a întrebat:

Va palce lady`s, are produse de calitate? sunt ieftine? mertita sa devii reprezentant? firma ii mai rea decat avon sau oriflame? voi ce spuneti?

8 răspunsuri:
| Kerli a răspuns:

Am o gramada de produse de la lady's si le consider foarte bune si ieftine

| ancaanca a răspuns:

Pai ii mai complicat ca la avon.
nu ai dori sa te faci rep. avon?
daca da lasa-mi un sms big grin

| Honeybunny a răspuns:

Prietena mea cea mai buna este reprezentanta, mi-am comandat si eu o masca de par cu nuca de cocos la un pret ftft bun (500 de ml cu 12 lei ) si este de calitate, un fond de ten, un luciu de buze.toate sunt foarte bune si au preturi accesibilebig grin nu este cu nimic mai rea, doar ca apare cate o revista noua din 3 in 3 luni, spre deosebire de oriflame sua avon, care apar in fiecare luna.in rest e ft ok, si merita sa devii reprezentantbig grin

| pici6 a răspuns:

Hey. firma ladys nu este buna de nimic, produse ieftine si de proasta calitate, plus ca nu o sa ai vanzari mai deloc, nu mai zic ca nu iti va iefii mai nimic la afacerea asta. ramane la decizia ta cu ce vei face. dar ladys NU... pup

| pici6 a răspuns:

Buna, catalina ce pot sa zic. depinde de tenul fiecaruia, mama mea foloseste creme lotiune, tratament de la anew si sunt bune, eu nu m-am plans niciodata de produse, folosesc in general skin so soft sau solution. pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei bine, nu se merita. Pentru ca ajungi ca lumea sa iti faca capu' calendar laughing Multe din produsele care se afla in catalog la Lady's, se gasesc prin magazine si la juma' de pret. Incearca Oriflame. Castigi intre 23-40% din ce vinzi si poti sa participi la congrese.

| elenavirgil a răspuns:

Pici... produsele avon sunt bune toate?

| elenavirgil a răspuns:

Adutza, cand faci o afirmatie, da si detalii. Chiar ma intereseaza unde le gasesti mai ieftine decat la ei.