| afrodita3333 a răspuns:

Sunt frumoase dar sunt facute putin gresit pentru ca nu prea ai echilibru pe ele, se vede si in poza ca sunt putin inclinate in fata. Daca esti experta in mers pe tocuri iale daca nu mai bine orienteaza-te spre altceva.

5 răspunsuri:
| IsJustMe007 a răspuns:

Sunt foarte faine....si merg sezonul astabatting eyelashes funda?

| Xtadelo a răspuns:

Da, iar pretul este foarte bun.

| Kasia a răspuns:

Sunt frumoase dar sunt mult prea inalte iar materialul se murdareste foarte repede si e greu de curatat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca-mi plac, dar daca as incerca sa merg pe ele, mi-as rupe gatul in 7 locurihappy