| iasmyy a întrebat:

mi.am facut comanda de o pereche de botine http://www.depurtat.ro/cumpara/botine-lavro-red-4197035 si nu stiu daca mai am ocazia sa le port iarna asta, fetelor ce spune.ti, primavara, vara in special merg purtate? astept pareri...

Răspuns Câştigător
| Deea_Andreea_1982 a răspuns:

Merg primavara si toamna, dar poti sa le porti si vara, seara mai ales.

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Le poți purta oricând, numai tu să te șimți bine în ele!

| Apache2605 a răspuns:

Foarte frumoase! Eu zic ca merg in primavara si spre toamna.
Sa le porti sanatoasa! :*

| roxanikabubulik a răspuns:

Pai depinde unde la porti Eu as spune primavara sau toamna

| Miha3lla85 a răspuns:

Dupa parerea mea sunt foarte dragute si cred ca le poti purta si in primavara. Merg oricand daca stii cu ce sa le asortezi mai bine.