| Denisa a întrebat:

Va plac blugii cu turul lasat?:X Eu una ii ador >8-

70 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mie una imi plac...chiar daca suunt fata nu ma intereseaza parerea celor din juru meu sincer ma simt bine in ei si ma imbrac cand am chef sa fiu mai mult sport daca stii cum sa ii asortezi si cu ce sa-i porti in picioare sunt ok dar cum am mai zis fiecare cu gusturile sale cui nu-i place sa nu poarte dar sa nu critice lumea care se imbraca in ei fiecare cum se simte bine va puup nb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac mult dar tata si mama nu ma lasa sa imi iau

| Emma_9997 a răspuns:

Sunt cool mai ales ai kameliei in v.i.p

| alexhorvy a răspuns:

Taci tu fato ce naiba
poti fi sexy si cand esti punk :straight face
nu doar pitzi pot fi sexy

| ingerashdoolce a răspuns:

Imi plac dar unii sunt destul de exagerati depinde de model mie imi plac cei cu tur mediu.

| adrianbazatu61 a răspuns:

Am si eu o perechie de fete daca vrei ti vand doar cu 50.00 lei

| adrianbazatu61 a răspuns:

Vand pantaloni cu tur lasat doar cu 50.00 lei

| Stoica_Bianca_1994 a răspuns:

Waw mor dupa iele ai adorrrrrrrrrrrrrrrrrrr

| Emmaa a răspuns:

Da,imi plachappy Desi unii zic ca fetelor nu le vin bine.laughing
eu port si ma simt chiar f bine in ei thinking acum nu stiu depinde de gusturile fiecaruia happy