| anca_8880 a întrebat:

Se mai poarta blugii cu turul lasat anul acesta?hee hee

8 răspunsuri:
| Tsunade99 a răspuns:

Nu stiu sigur daca mai sunt la moda, dar oricum daca incep mai multi sa-i poarte o sa fie. Mie una imi placbatting eyelashes...dar cei evazati chiar sunt demodati.

| Nu a răspuns:

Adica aia care arata de parca ai facut pe tine?

| anca_8880 explică (pentru Nu):

Dada aialaughing

| Nu a răspuns (pentru anca_8880):

Pai treaba e asa:
- Baietii care ii poarta mi se par niste terminati, poate daca au tinuta de rapperi e altceva, dar in rest terminati raman.
- Fetele care ii poarta mi se par si mai penibile, la ele chiar zici ca n-au ajuns WC la timp si nici nu le evidentiaza formele, ceea ce ar trebui sa faca. Bine, daca esti vreo urata si vrei sa ascunzi faptul ca n-ai fund, go for it.

| Loveyourself a răspuns:

In niciun caz!laughing

| Loveyourself a răspuns (pentru Loveyourself):

Ba da scuza-ma am crezut ca spui despre altceva da si eu poooort:dbig grinbig grin

| Daiiiy a răspuns:

Daaaaa! Normal :X...anul` trecut au fost purtati de mai putin adolescenti...anul` asta o sa i poarte toti :X:X

| Lorika a răspuns:

Imi pare rau dar nu se mai poarta, se poarta doar pantalonn evazati si blugii mulati cu o pereche de balerini si o bluza trei-sferturi la maneci.big grin