| Dianna_7625 a întrebat:

Ciaoo! big grin
Va plac pantalonii cu turul lasat? thinking eu una ii ador :X... astept raspunsuri big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar sunt cool, mai mult de jumatate din dulapul meu e plin de ei.

6 răspunsuri:
| AdeeLinee a răspuns:

Da! Sunt foarte draguti, dar nu avantajeaza pe toata lumea.:* Pe curand!

| MasterKing a răspuns:

Majoritatea sunt foarte frumosi... dar unii sunt pur si simplu hidosi, cum se stie : ce e prea mult strica:d

| Raya_9247 a răspuns:

Eu una ii detest laughing si ma amuza faptul ca multe persoane cu picioarele scurte si butucanoase ii poarta desi le sta urat (parerea mea)

| RфZaημtzα a răspuns:

Daaa.Sunt superbilove struck
Xoxo.Livia.

| GeorgianaDragus a răspuns:

Shieu ii ador:X

| Corina0901 a răspuns:

Da.sunt super. unii.